Copyright © www.amivarosunk.hu; 2009. Minden saj??t h?­rt, minden inform??ci??t (f??nyk??pet, filmet, sz??veget, hanganyagot), amit itt az oldalon tal??lnak, forr??ssal megjel??lve (www.amivarosunk.hu), enged??ly n??lk??l megjelen?­thet??! Az oldal tartalm????rt, amit a regisztr??lt tagok ?­rnak ??s a bek??ld??tt k??pek??rt, h?­rek??rt, felel??ss??get a port??l ??s ??zemeltet??je nem v??llal! Minden megjelent h?­r??rt, amit az olvas?? k??ld be, saj??t felel??ss??gre teszi. A jogi k??vetkezm??nyeket mag??ra v??llalja! B??vebben: az oldal szab??lyzat??ban!

Pest Megye 2012. év sportolója címet elért Szigetszentmiklós - Tököl SE. sportolói:

a.. Elszaszer Kitti Női utánpótlás kategória első helyezettje

b.. Fésű Lajos Férfi általános iskolás kategória első helyezettje

c.. Elszaszer Dávid Férfi utánpótlás kategória második helyezettje

2012. december 7.-én rendezték meg a 2012. év legjobb sportolóinak díjátadását. A megyeháza Kossuth dísztermében ezen a napon Pest Megye kiválóságai gyűltek össze. A 2012. év sportolói díjak átadása mellett, itt kerültek átadásra a megye közéletben kiváló munkát végzők és az olimpián sikeresen szereplő sportolók díjai és a díszpolgári cím is.

Az elismerés öröme mellett élményt jelentett fiataljainknak az, hogy ezen a napon olyan díjazottak között vehették át az elismerést jelentő hatalmas kupát és elismerő oklevelet, mint Csoóri Sándor író, Ungvári Miklós cselgáncs, Cseh László úszó és Lőrinc Tamás birkózó olimpiai dobogós versenyzők.

Elszaszer Kitti idén utánpótlás világbajnok lett, több nemzetközi versenyt és Magyar bajnoki címet nyert. Teljesítményét emeli, hogy light-contact szabályrendszerben 2012. évet mérkőzésvesztés nélkül, veretlen mérleggel zárta.

Fésű Lajos cadet kategóriában világbajnoki harmadik helyezést ért el, ezen kívül két szabályrendszerben is sok nemzetközi versenyt nyert meg, Magyar bajnoki címe mellett, Világ kupa győzelme is van.

Elszaszer Dávid junior kategóriában világbajnoki ezüstérmet szerzett, Világ kupát és Magyar bajnokságot nyert junior és felnőtt kategóriában. Eredményei és tehetsége alapján 17 évesen Dávid képviselte Magyarországot a törökországi Ankarában a felnőtt Európa bajnokságon.

Gratulálunk az edzőknek minőségi és sikeres munkájukért, a szülőknek pedig a lelkes és kitartó támogatásukért.

Sportegyesületünkben 29 éve folyik az eredményes küzdősport oktatás és nevelés. A mostani negyedik generáció, a működési feltételek nehézségei ellenére, a klub történetében a legeredményesebb eredményeit produkálja. A mostani három díjazottal 10 főre nőt, a Pest Megye Év sportolója díjban részesültek száma.

Üzenetünk: Merjetek nagyot álmodni, de ezért keményen dolgozni is kell!